Aukce mimořádná pro Nadační fond Krtek
František Tavík Šimon
Nábřeží v Paříži
Id: 181601
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 36,5 cm, signováno vpravo dole, číslováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav, výtěžek předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
13 000 Kč
Jan Rapin
Dívka s perlou I.
Id: 181608
olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno vlevo dole, popsáno a datováno na zadní straně, lokálně krakelováno, rámováno, výtěžek předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
12 501 Kč
František Tavík Šimon
Place Maubert
Id: 181604
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 36,5 cm, signováno vpravo dole, číslováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav, výtěžek předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
12 500 Kč
Jan Rapin
Dívka s perlou
Id: 181607
olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, popsáno a datováno na zadní straně, rámováno, výtěžek předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
12 500 Kč
František Tavík Šimon
Okno Notre-Dame
Id: 181602
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, číslováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav, výtěžek předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
11 500 Kč
František Tavík Šimon
Most Pont Neuf
Id: 181606
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 34 x 46,5 cm, signováno vpravo dole, číslováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav, výtěžek předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
11 500 Kč
František Tavík Šimon
Večer v Quimper
Id: 181603
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, číslováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav, výtěžek předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
11 000 Kč
František Tavík Šimon
Vetešníci pod mostem Pont Neuf
Id: 181605
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, číslováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav, výtěžek předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
10 000 Kč
Vladislav Röhling
Praha od jara do zimy
Id: 182906
soubor čtyř barevných dřevorytů/papír, rozměr každého listu 55 x 44 cm, všechny listy signovány vpravo dole, vlevo dole autorova značka, vše v původních deskách, výtěžek předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
8 000 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Dívčí akt IV.
Id: 182904
kresba/papír, rozměr listu 35 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, v ploše papír lokálně poškozen, volně loženo, nerámováno, výtěžek předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
6 500 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Dívčí akt III.
Id: 182903
kolorovaná kresba/papír, rozměr listu 50 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, papír v ploše poškozen hnědými tečkami, volně loženo, nerámováno, výtěžek předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 300 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Dívčí akt V.
Id: 182905
kresba/papír, rozměr ve výřezu 50,5 x 36 cm, signováno a popsáno vpravo dole a vpravo nahoře, papír v ploše poškozen hnědými tečkami, paspartováno, lokálně zašpiněná pasparta, volně loženo, nerámováno, výtěžek předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 100 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Dívčí akt I.
Id: 182901
kresba/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 50,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 33, papír v ploše poškozen hnědými tečkami, autorsky paspartováno, volně loženo, nerámováno, výtěžek předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 700 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Dívčí akt II.
Id: 182902
kresba/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 50 cm, signováno vpravo dole, popsáno a datováno 33, papír v ploše poškozen hnědými tečkami, paspartováno, volně loženo, nerámováno, výtěžek předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 600 Kč