Čas na serveru 08:09:20

Aukce mimořádná pro Nadační fond Krtek

František Tavík Šimon - Nábřeží v Paříži

František Tavík Šimon
Nábřeží v Paříži

Id: 181601

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 36,5 cm, signováno vpravo dole, číslováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav, výtěžek předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Jan Rapin - Dívka s perlou I.

Jan Rapin
Dívka s perlou I.

Id: 181608

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno vlevo dole, popsáno a datováno na zadní straně, lokálně krakelováno, rámováno, výtěžek předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku

Vyvolávací cena:

12 501

Detail

František Tavík Šimon - Place Maubert

František Tavík Šimon
Place Maubert

Id: 181604

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 36,5 cm, signováno vpravo dole, číslováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav, výtěžek předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Jan Rapin - Dívka s perlou

Jan Rapin
Dívka s perlou

Id: 181607

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, popsáno a datováno na zadní straně, rámováno, výtěžek předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

František Tavík Šimon - Okno Notre-Dame

František Tavík Šimon
Okno Notre-Dame

Id: 181602

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, číslováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav, výtěžek předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

František Tavík Šimon - Most Pont Neuf

František Tavík Šimon
Most Pont Neuf

Id: 181606

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 34 x 46,5 cm, signováno vpravo dole, číslováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav, výtěžek předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

František Tavík Šimon - Večer v Quimper

František Tavík Šimon
Večer v Quimper

Id: 181603

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, číslováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav, výtěžek předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

František Tavík Šimon - Vetešníci pod mostem Pont Neuf

František Tavík Šimon
Vetešníci pod mostem Pont Neuf

Id: 181605

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, číslováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav, výtěžek předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Vladislav Röhling - Praha od jara do zimy

Vladislav Röhling
Praha od jara do zimy

Id: 182906

soubor čtyř barevných dřevorytů/papír, rozměr každého listu 55 x 44 cm, všechny listy signovány vpravo dole, vlevo dole autorova značka, vše v původních deskách, výtěžek předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku

Vyvolávací cena:
1 200

8 000

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Dívčí akt IV.

Jaroslav Veris (Zamazal)
Dívčí akt IV.

Id: 182904

kresba/papír, rozměr listu 35 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, v ploše papír lokálně poškozen, volně loženo, nerámováno, výtěžek předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Dívčí akt III.

Jaroslav Veris (Zamazal)
Dívčí akt III.

Id: 182903

kolorovaná kresba/papír, rozměr listu 50 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, papír v ploše poškozen hnědými tečkami, volně loženo, nerámováno, výtěžek předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Dívčí akt V.

Jaroslav Veris (Zamazal)
Dívčí akt V.

Id: 182905

kresba/papír, rozměr ve výřezu 50,5 x 36 cm, signováno a popsáno vpravo dole a vpravo nahoře, papír v ploše poškozen hnědými tečkami, paspartováno, lokálně zašpiněná pasparta, volně loženo, nerámováno, výtěžek předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Dívčí akt I.

Jaroslav Veris (Zamazal)
Dívčí akt I.

Id: 182901

kresba/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 50,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 33, papír v ploše poškozen hnědými tečkami, autorsky paspartováno, volně loženo, nerámováno, výtěžek předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Dívčí akt II.

Jaroslav Veris (Zamazal)
Dívčí akt II.

Id: 182902

kresba/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 50 cm, signováno vpravo dole, popsáno a datováno 33, papír v ploše poškozen hnědými tečkami, paspartováno, volně loženo, nerámováno, výtěžek předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku

Vyvolávací cena:

2 600

Detail