Čas na serveru 14:54:47

Aukce pro NF KRTEK

Alex Adolf Jelínek - Vojenská jízda

Alex Adolf Jelínek
Vojenská jízda

Id: 243704

litografie/papír, rozměr ve výřezu 26 x 37 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020

Vyvolávací cena:
500

600

Detail

8.4.2020, 22:02:00