Čas na serveru 21:32:22

Aukce pro NF KRTEK

Adolf Wiesner - Dívka se svíčkou

Adolf Wiesner
Dívka se svíčkou

Id: 242706

kolorovaná kresba/papír, rozměr 45 x 36 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Příhozy: 71

André Renoux - Z Paříže

André Renoux
Z Paříže

Id: 242710

olej/plátno, rozměr 55 x 46 cm, značeno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu,výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

František Tavík Šimon - Nábřeží Voltaire

František Tavík Šimon
Nábřeží Voltaire

Id: 242703

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 36,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Max Švabinský - Motýlci

Max Švabinský
Motýlci

Id: 243705

litografie/papír, rozměr tisku cca 19 x 13 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, nerámováno, volně loženo, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020

Vyvolávací cena:
500

12 500

Detail

Příhozy: 62

František Tavík Šimon - Arabské stánky

František Tavík Šimon
Arabské stánky

Id: 242704

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 47 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

František Tavík Šimon - Pont - Neuf

František Tavík Šimon
Pont - Neuf

Id: 242702

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 34 x 47 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Alois Kohout - Na pobřeží

Alois Kohout
Na pobřeží

Id: 242708

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 45 x 59 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020

Vyvolávací cena:

9 900

Detail

František Tavík Šimon - Most sv. Marie v zimě

František Tavík Šimon
Most sv. Marie v zimě

Id: 242701

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 41,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

František Tavík Šimon - Nábřeží Zlatníků

František Tavík Šimon
Nábřeží Zlatníků

Id: 242705

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 37 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, velmi dobrý stav, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Bohumil Konečný-Bimba - Na pastvě

Bohumil Konečný-Bimba
Na pastvě

Id: 243701

olej/plátno, rozměr 40 x 49 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, volně loženo, původní stav viz foto, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020

Vyvolávací cena:

Detail

Max Švabinský - Podzim

Max Švabinský
Podzim

Id: 243706

lept/papír, rozměr tisku 17,5 x 11,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020

Vyvolávací cena:
500

Detail

Ludmila Jiřincová - V náručí

Ludmila Jiřincová
V náručí

Id: 242707

litografie/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 21,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020

Vyvolávací cena:
800

Detail

Vlastimil Rada - Zimní hry

Vlastimil Rada
Zimní hry

Id: 243703

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 34 x 50 cm, značeno vlastnostnoručně s datací vpravo dole, vlevo dole věnování, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020

Vyvolávací cena:
500

4 600

Detail

Alois Kohout - Rybářská loď

Alois Kohout
Rybářská loď

Id: 242709

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 46,5 x 58,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

František Horký - U ohníčku

František Horký
U ohníčku

Id: 243702

olej/plátno, rozměr 45 x 45 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, volně loženo, drobné oděrky v malbě, stav viz foto, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020

Vyvolávací cena:
800

Detail