Aukce pro NF KRTEK
Adolf Wiesner
Dívka se svíčkou
Id: 242706
kolorovaná kresba/papír, rozměr 45 x 36 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
26 000 Kč
Příhozy: 71
André Renoux
Z Paříže
Id: 242710
olej/plátno, rozměr 55 x 46 cm, značeno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu,výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
25 000 Kč
František Tavík Šimon
Nábřeží Voltaire
Id: 242703
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 36,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
22 000 Kč
Max Švabinský
Motýlci
Id: 243705
litografie/papír, rozměr tisku cca 19 x 13 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, nerámováno, volně loženo, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020
Vyvolávací cena:
500 Kč
12 500 Kč
Příhozy: 62
František Tavík Šimon
Arabské stánky
Id: 242704
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 47 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
12 000 Kč
František Tavík Šimon
Pont - Neuf
Id: 242702
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 34 x 47 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
11 500 Kč
Alois Kohout
Na pobřeží
Id: 242708
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 45 x 59 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 900 Kč
František Tavík Šimon
Most sv. Marie v zimě
Id: 242701
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 41,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 000 Kč
František Tavík Šimon
Nábřeží Zlatníků
Id: 242705
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 37 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, velmi dobrý stav, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 000 Kč
Bohumil Konečný-Bimba
Na pastvě
Id: 243701
olej/plátno, rozměr 40 x 49 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, volně loženo, původní stav viz foto, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 500 Kč
Max Švabinský
Podzim
Id: 243706
lept/papír, rozměr tisku 17,5 x 11,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020
Vyvolávací cena:
500 Kč
5 500 Kč
Ludmila Jiřincová
V náručí
Id: 242707
litografie/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 21,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020
Vyvolávací cena:
800 Kč
5 000 Kč
Vlastimil Rada
Zimní hry
Id: 243703
barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 34 x 50 cm, značeno vlastnostnoručně s datací vpravo dole, vlevo dole věnování, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020
Vyvolávací cena:
500 Kč
4 600 Kč
Alois Kohout
Rybářská loď
Id: 242709
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 46,5 x 58,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 300 Kč
František Horký
U ohníčku
Id: 243702
olej/plátno, rozměr 45 x 45 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, volně loženo, drobné oděrky v malbě, stav viz foto, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020
Vyvolávací cena:
800 Kč
4 000 Kč