Čas na serveru 17:12:47

Aukce XLVI./2018

Bohumil Němec - Na břehu rybníka

Bohumil Němec
Na břehu rybníka

Id: 141408

olej/plátno/karton, rozměr 38 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, nerámováno,

Vyvolávací cena:
500

500

Detail

18.7.2018, 22:06:00