Čas na serveru 13:37:18

Aukce XLVI./2018

Dora Hitz - Portrét

Dora Hitz
Portrét

Id: 143129

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, uvolněné plátno, malba lokálně poškozena

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

19.7.2018, 22:41:00

Stanislav  Sucharda - Vrba

Stanislav Sucharda
Vrba

Id: 141503

kovový reliéf, rozměr s původní adjustací 66,5 x 16,5 cm, signováno

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

19.7.2018, 23:03:00