Čas na serveru 18:08:25

Aukce XLVI./2018

Jan Konůpek - Pod hradem

Jan Konůpek
Pod hradem

Id: 137709

lept/papír, rozměr ve výřezu 25 x 22 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
600

600

Detail

16.7.2018, 22:20:00

Bohumil Němec - Na břehu rybníka

Bohumil Němec
Na břehu rybníka

Id: 141408

olej/plátno/karton, rozměr 38 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, nerámováno,

Vyvolávací cena:
500

500

Detail

18.7.2018, 22:06:00