Čas na serveru 05:39:24

Aukce XLVI./2018

Jan  Dědina - U krbu

Jan Dědina
U krbu

Id: 139401

olej/dřevo, rozměr 27 x 35 cm, signováno a popsáno vlevo dole, a dále i na zadní straně včetně věnování, poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

František Daněk - Sedláček - Lesní motiv

František Daněk - Sedláček
Lesní motiv

Id: 139602

olej/karton, rozměr 69 x 98 cm, signováno vlevo dole, zcela zvlněný karton, malba lokálně poškozena, poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Jiří Ptáček - Z dovolené

Jiří Ptáček
Z dovolené

Id: 128311

olej/plátno, rozměr 80 x 110 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno, nerámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

10 100

Detail

Julie Mezerová-Winterová - Kytice k svátku

Julie Mezerová-Winterová
Kytice k svátku

Id: 137207

olej/plátno, rozměr 82 x 65 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, popis na zadní straně

Vyvolávací cena:
2 800

3 400

Detail

Josef Ženíšek - Zátiší

Josef Ženíšek
Zátiší

Id: 141501

tempera/papír, rozměr ve výřezu 13 x 20 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 800

Detail

Jaroslav Švihla - Hnědá pole

Jaroslav Švihla
Hnědá pole

Id: 139603

olej/plátno, rozměr 75 x 90 cm, signováno vpravo dole, datováno, lokálně poškozená malba, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

2 700

Detail

Augustin Němejc - Na trakaři

Augustin Němejc
Na trakaři

Id: 137705

kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 12 x 16 cm, signováno vpravo dole, zaprášeno pod sklem, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
500

600

Detail

Jan  Dědina - Stařec a dívka

Jan Dědina
Stařec a dívka

Id: 139402

olej/plátno, rozměr 35 x 25 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

Josef Tomáš Blažek - Noční park

Josef Tomáš Blažek
Noční park

Id: 140407

olej/plátno, rozměr 70 x 47 cm, signováno vpravo dole, datováno, poškozená malba, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Patrick Collandre - Vodní žena

Patrick Collandre
Vodní žena

Id: 121909

malba/plátno, rozměr 100 x 80 cm, signováno a autorsky popsáno na zadní straně, lokálně poškozené plátno, olištováno, oděrky na lištách

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Bohumír Dvorský - Kytice

Bohumír Dvorský
Kytice

Id: 141511

olej/karton, rozměr 50 x 35 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, v minulosti odborně čištěno

Vyvolávací cena:
2 800

29 000

Detail

Zdeněk Burian - Kytarista

Zdeněk Burian
Kytarista

Id: 136802

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 17,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Emil Filla - Kubistické zátiší s kytarou

Emil Filla
Kubistické zátiší s kytarou

Id: 139001

suchá jehla/papír, velikost tisku 23 x 14,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

68 000

Detail

Příhozy: 67

Josef Procházka - Podzim

Josef Procházka
Podzim

Id: 137509

olej/karton, rozměr 24,5 x 34,5 cm, signováno vlevo dole, oboustranný obraz, rámováno

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Kamil Linhart - Bílá loď v přístavu Pireus

Kamil Linhart
Bílá loď v přístavu Pireus

Id: 138503

kombinovaná technika/papír, rozměr 49 x 91 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, získáno z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena:

12 911

Detail