Aukce XLVI./2018
Jaroslav Věšín
Jezdec u pramene
Id: 141701
olej/plátno, rozměr 46 x 74 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, značně poškozený rám, na zadní straně štítek Maximiliána Duchka potvrzující originalitu obrazu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Vyvolávací cena:
50 000 Kč
405 000 Kč
Příhozy: 114
Václav Radimský
Na sklonku léta
Id: 133908
olej/karton, rozměr 69,5 x 96 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz v původním velmi dobrém stavu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
60 000 Kč
300 000 Kč
Příhozy: 61
Alexej Vasiljevič Hanzen
Na rozbouřeném moři
Id: 139201
olej/plátno/karton, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno 1927, dekorativně rámováno
Vyvolávací cena:
60 000 Kč
300 000 Kč
Příhozy: 82
Václav Radimský
Ranní opar nad řekou
Id: 141702
olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem a PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Vyvolávací cena:
60 000 Kč
295 000 Kč
Příhozy: 65
Anděl A.
Id: 138102
bronzová plastika, celková výška 59 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 2005, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
291 000 Kč
Příhozy: 73
František Foltýn
Podkarpatská Rus
Id: 137901
olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno 22 s dedikací, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc., přiložen písemný posudek Prof. PhDr. Tomáše Vlčka, CSc.
Vyvolávací cena:
70 000 Kč
225 000 Kč
Příhozy: 48
Alois Bubák
Rybářská bašta
Id: 141703
olej/plátno, rozměr 52 x 71 cm, signováno vlevo dole monogramem s datací, dekorativně adjustováno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
185 010 Kč
Příhozy: 81
Pokus o A.
Id: 138101
bronzová plastika, celková výška 58 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 2005, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
173 000 Kč
Příhozy: 58
Stanislas Lépine
Loďky na řece
Id: 143135
olej/plátno, rozměr 49 x 65 cm, signováno vpravo dole, rentoilováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
22 000 Kč
151 000 Kč
Příhozy: 54
Hodiny
Kubistické hodiny
Id: 141505
rozměr 42,5 x 26 x 9,5 cm, značeno Artěl Praha, včetně originálního klíče, bez záruky chodu, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
145 000 Kč
Dýka
Id: 141901
bronzová plastika, celková výška 65, značeno na podstavci, rok vzniku 2000, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
105 000 Kč
Příhozy: 76
František Tkadlík
Biblický novozákonní výjev
Id: 140201
olej/dřevo, rozměr 26 x 36,5 cm, nesignováno, kolem roku 1830, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové, přiloženo osvědčení k trvalému vývozu předmětu vydané Národním památkovým ústavem
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
93 500 Kč
Příhozy: 72
František Kaván
Pohled na Trosky
Id: 142301
olej/karton, rozměr 49,5 x 65,5 cm, signováno s věnováním a dedikací vpravo dole, obraz v původním stavu, v levém horním rohu zbytky papírové pásky, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
85 000 Kč
Příhozy: 57
František Kupka
Návrh ilustrace
Id: 132108
kresba/kombinovaná technika/papír, rozměr 38 x 25 cm, signováno, vlastnoruční návrh knižní obálky třetího vydání básnické sbírky J. S. Machara: Zde by měly kvést růže
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
76 000 Kč
Příhozy: 54
Josef Hlinomaz
V úkrytu
Id: 142101
olej/plátno, rozměr 32 x 46 cm, signováno vlevo dole, datováno 63, olištováno, lokálně poškozená malba
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
73 500 Kč
Příhozy: 68