Čas na serveru 04:41:12

Aukce XLVI./2018

Jaroslav Věšín - Jezdec u pramene

Jaroslav Věšín
Jezdec u pramene

Id: 141701

olej/plátno, rozměr 46 x 74 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, značně poškozený rám, na zadní straně štítek Maximiliána Duchka potvrzující originalitu obrazu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:
50 000

405 000

Detail

Příhozy: 114

Václav Radimský - Na sklonku léta

Václav Radimský
Na sklonku léta

Id: 133908

olej/karton, rozměr 69,5 x 96 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz v původním velmi dobrém stavu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
60 000

300 000

Detail

Příhozy: 61

Alexej Vasiljevič Hanzen - Na rozbouřeném moři

Alexej Vasiljevič Hanzen
Na rozbouřeném moři

Id: 139201

olej/plátno/karton, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno 1927, dekorativně rámováno

Vyvolávací cena:
60 000

300 000

Detail

Příhozy: 82

Václav Radimský - Ranní opar nad řekou

Václav Radimský
Ranní opar nad řekou

Id: 141702

olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem a PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:
60 000

295 000

Detail

Příhozy: 65

Olbram Zoubek - Anděl A.

Anděl A.

Id: 138102

bronzová plastika, celková výška 59 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 2005, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
12 000

291 000

Detail

Příhozy: 73

František  Foltýn - Podkarpatská Rus

František Foltýn
Podkarpatská Rus

Id: 137901

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno 22 s dedikací, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc., přiložen písemný posudek Prof. PhDr. Tomáše Vlčka, CSc.

Vyvolávací cena:
70 000

225 000

Detail

Příhozy: 48

Alois Bubák - Rybářská bašta

Alois Bubák
Rybářská bašta

Id: 141703

olej/plátno, rozměr 52 x 71 cm, signováno vlevo dole monogramem s datací, dekorativně adjustováno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:
10 000

185 010

Detail

Příhozy: 81

Olbram Zoubek - Pokus o A.

Pokus o A.

Id: 138101

bronzová plastika, celková výška 58 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 2005, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
12 000

173 000

Detail

Příhozy: 58

Stanislas  Lépine - Loďky na řece

Stanislas Lépine
Loďky na řece

Id: 143135

olej/plátno, rozměr 49 x 65 cm, signováno vpravo dole, rentoilováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
22 000

151 000

Detail

Příhozy: 54

 Hodiny - Kubistické hodiny

Hodiny
Kubistické hodiny

Id: 141505

rozměr 42,5 x 26 x 9,5 cm, značeno Artěl Praha, včetně originálního klíče, bez záruky chodu, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:
25 000

145 000

Detail

Olbram Zoubek - Dýka

Dýka

Id: 141901

bronzová plastika, celková výška 65, značeno na podstavci, rok vzniku 2000, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
12 000

105 000

Detail

Příhozy: 76

Antonie Brandeisová - Motiv z Itálie

Antonie Brandeisová
Motiv z Itálie

Id: 143301

olej/plátno nalepeno na pevném podkladu (karton/překližka), rozměr malby 38,5 x 48 cm, signováno vlevo dole, původní poškozená adjustace, malba poškozena, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:
45 000

105 000

Detail

Příhozy: 58

Oldřich Blažíček - Česká zima

Oldřich Blažíček
Česká zima

Id: 140601

olej/karton, rozměr 56 x 72 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, původní rám s drobným poškozením, přiloženo potvrzení pravosti obrazu od Dr. Borovičky z roku 1952, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:
12 000

100 000

Detail

František Tkadlík - Biblický novozákonní výjev

František Tkadlík
Biblický novozákonní výjev

Id: 140201

olej/dřevo, rozměr 26 x 36,5 cm, nesignováno, kolem roku 1830, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové, přiloženo osvědčení k trvalému vývozu předmětu vydané Národním památkovým ústavem

Vyvolávací cena:
7 000

93 500

Detail

Příhozy: 72

František Kaván - Pohled na Trosky

František Kaván
Pohled na Trosky

Id: 142301

olej/karton, rozměr 49,5 x 65,5 cm, signováno s věnováním a dedikací vpravo dole, obraz v původním stavu, v levém horním rohu zbytky papírové pásky, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
14 000

85 000

Detail

Příhozy: 57