Čas na serveru 03:44:45

Aukce XLVIII./2018

  Autor neurčen - Dítě na louce

Dítě na louce

Id: 152104

akvarel/papír, rozměr 29 x 42 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu, jedná se pravděpodobně o Kábrtovu školu

Vyvolávací cena:
300

600

Detail

10.10.2018, 21:55:00