Čas na serveru 17:00:04

Aukce XLVIII./2018

Josef Drha - Políčko s roubenkou

Josef Drha
Políčko s roubenkou

Id: 152601

olej/karton, rozměr ve výřezu 27 x 36 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

František Škrabánek - Kaplička

František Škrabánek
Kaplička

Id: 152607

olej/plátno, rozměr 33 x 42 cm, signováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Cyril Jančálek - V bouři

Cyril Jančálek
V bouři

Id: 149904

olej/karton, rozměr 20 x 26 cm, signováno a datováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

3 200

Detail

  Nesignováno - Portrét

Nesignováno
Portrét

Id: 152202

olej/plátno, rozměr 24 x 18 cm, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

1 800

Detail

Robert Holzer - Stromy u řeky

Robert Holzer
Stromy u řeky

Id: 151003

olej/plátno, rozměr 29,5 x 19,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

  Autor neurčen - Posezení v parku

Posezení v parku

Id: 150314

olej/plátno, rozměr 27 x 35,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, rentoilováno, oděrky v malbě, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

  Nesignováno - Portrét muže

Nesignováno
Portrét muže

Id: 152204

olej/plátno, rozměr 30 x 26 cm, nerámováno, popis na zadní straně

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Malinský - Portrét dívky

Jaroslav Malinský
Portrét dívky

Id: 150501

olej/plátno, rozměr 41 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Holandský přístav

Holandský přístav

Id: 150701

olej/dřevo, rozměr 26 x 47 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, poškozená malba

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Olbram Zoubek - Andělíček II.

Andělíček II.

Id: 151703

papírový reliéf, velikost listu 21 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 2008, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Jaroslav Ronek - Na nádraží

Jaroslav Ronek
Na nádraží

Id: 150304

olej/plátno/karton, rozměr 45 x 55 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Vilém Ströminger - Konvolut dvou kusů

Vilém Ströminger
Konvolut dvou kusů

Id: 151901

olej/plátno, rozměr každého 23,5 x 31,5 cm, jeden obraz signován vlevo dole, v minulosti restaurováno, novodobě rámováno, otřená malba

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Holandská zima

Holandská zima

Id: 150702

olej/dřevo, rozměr 26 x 47 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Jaroslav Heřmanský - Podzim

Jaroslav Heřmanský
Podzim

Id: 150704

olej/karton, rozměr 47 x 56 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Zdeněk Burian - Na lovu

Zdeněk Burian
Na lovu

Id: 151303

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 23 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
3 800

Detail