Čas na serveru 23:27:01

Aukce XLVIII./2018

Václav Špála - Zátiší

Zátiší

Id: 153801

olej/karton, rozměr 24 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno 29, dekorativně adjustováno, obraz byl vystaven v roce 2015 v Oblastní galerii Liberec na výstavě "Rapsodie v modrém", je uveden v soupisu díla pod číslem 426, str. 61 viz foto

Vyvolávací cena:
50 000

520 000

Detail

Příhozy: 93

Antonín Chittussi - Lekníny

Antonín Chittussi
Lekníny

Id: 147201

olej/karton, rozměr 24 x 37 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz v dobrém stavu, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Romanem Prahlem, CSc.

Vyvolávací cena:
20 000

301 000

Detail

Olbram Zoubek - Evo!

Evo!

Id: 152701

cín/zlato, celková výška 72 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1992, autorský odlitek, přiloženo písemné potvrzení o pravosti uměleckého díla Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
15 000

235 000

Detail

Otakar Lebeda - Podzim v Chuchli

Otakar Lebeda
Podzim v Chuchli

Id: 150318

olej/karton, rozměr 23,5 x 34 cm, signováno vlevo dole, rámováno, na zadní straně potvrzení pravosti prof. Marka, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou Horovou

Vyvolávací cena:
12 000

165 000

Detail

Příhozy: 104

  Neznačeno - Concarneau

Neznačeno
Concarneau

Id: 152504

olej/plátno/karton, rozměr 23 x 38 cm, na zadní straně výstavní razítko Mánes 1928, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

161 000

Detail

Příhozy: 136

Alexej Vasiljevič Hanzen - Po větru

Alexej Vasiljevič Hanzen
Po větru

Id: 152210

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
12 000

150 000

Detail

Příhozy: 73

Hugo Ullik - Město pod Alpami

Hugo Ullik
Město pod Alpami

Id: 152507

olej/dřevo, rozměr cca 18 x 36 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, v obrazu vlasová prasklinka

Vyvolávací cena:
12 000

130 000

Detail

Příhozy: 75

Georges Kars - Z Portugalska

Georges Kars
Z Portugalska

Id: 147606

olej/plátno, rozměr 51 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, obraz na několika místech drobně poškozen, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:
12 000

125 000

Detail

Příhozy: 92

Antonín Chittussi - Zimní krajina s Řípem

Antonín Chittussi
Zimní krajina s Řípem

Id: 150101

olej/dřevo, rozměr 16 x 21 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, zažloutlý lak, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Romanem Prahlem, CSc.

Vyvolávací cena:
25 000

110 000

Detail

Účastníci: 18

Vladimír Komárek - Zátiší s květinou a holubicemi

Vladimír Komárek
Zátiší s květinou a holubicemi

Id: 150802

Vyvolávací cena:

110 000

Detail

Příhozy: 94

Vladimír Komárek - Ptáci na jevišti

Vladimír Komárek
Ptáci na jevišti

Id: 151602

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, signováno uprostřed dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

100 000

Detail

Příhozy: 82

František Kaván - Říční zátočina

František Kaván
Říční zátočina

Id: 153901

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, drobná oděrka v malbě, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
12 000

95 600

Detail

Příhozy: 82

Vlastimil  Košvanec - Slunný den

Vlastimil Košvanec
Slunný den

Id: 153902

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, na zadní straně autorský štítek

Vyvolávací cena:
15 000

87 000

Detail

Příhozy: 80

František  Tichý - Marseille

František Tichý
Marseille

Id: 147608

olej/karton, rozměr 27 x 40 cm, signováno vlevo dole s datací, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:
8 000

84 000

Detail

Příhozy: 58

Milan Chabera - Chvilku sama

Milan Chabera
Chvilku sama

Id: 154101

akryl/olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky olištováno, na zadní straně popsáno

Vyvolávací cena:
10 000

79 000

Detail

Příhozy: 62