Čas na serveru 15:05:14

Baletka

Id: 475005

Baletka

  •  / Baletka /   Autor neurčen
  •  / Baletka /   Autor neurčen
  •  / Baletka /   Autor neurčen

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 47 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2518x

Vyvolávací cena:

22.1.2024, 19:45:00

22.1.2024 16:32 3 500 Kč