Čas na serveru 01:10:05

Jan Kanyza
Pomíjivost I

Id: 505909

Pomíjivost I

  •  / Pomíjivost I / Jan Kanyza
  •  / Pomíjivost I / Jan Kanyza
  •  / Pomíjivost I / Jan Kanyza
  •  / Pomíjivost I / Jan Kanyza

kombinovaná technika/plátno, rozměr 90 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně,po

zobrazeno: 1222x

Vyvolávací cena:
12 000

63 000

2024,05-1,14,21,05,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu