Čas na serveru 09:15:07

Dívka

Id: 237001

Dívka

  •  / Dívka /   Autor neurčen
  •  / Dívka /   Autor neurčen
  •  / Dívka /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 79 x 53 cm, značeno vlevo dole, v minulosti odborně restaurováno, rámováno

zobrazeno: 5446x

Vyvolávací cena:
1 900

17 500

Příhozy: 58