Čas na serveru 14:56:33

Dívka s květinami

Id: 288603

Dívka s květinami

  •  / Dívka s květinami /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 53 x 37 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 1676x

Vyvolávací cena:

9 500