Čas na serveru 15:51:18

Dívka v lázních

Id: 42403

Dívka v lázních

  •  / Dívka v lázních /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 82 x 69 cm, signováno vpravo dole Vollard, drobné oděrky na rámu, obraz i rám v dobrém původním stav

zobrazeno: 3845x

Vyvolávací cena:

13 500