Čas na serveru 01:14:27

Hutě

Id: 175401

Hutě

  •  / Hutě /   Autor neurčen
  •  / Hutě /   Autor neurčen
  •  / Hutě /   Autor neurčen
  •  / Hutě /   Autor neurčen
  •  / Hutě /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 35 x 45 cm, signováno vpravo dole Nezval, datováno 48, malba na dvou místech poškozena, oděrky na rámu

zobrazeno: 4194x

Vyvolávací cena:

1 400