Čas na serveru 11:34:37

Kachničky

Id: 192907

Kachničky

  •  / Kachničky /   Autor neurčen
  •  / Kachničky /   Autor neurčen
  •  / Kachničky /   Autor neurčen

olej/dřevo, rozměr 18,5 x 24 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 2025x

Vyvolávací cena:

14 000

Příhozy: 54