Čas na serveru 14:05:26

Konvolut dvou kusů

Id: 127314

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů /   Autor neurčen

Pobřežní motivy, olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr každého 22 x 34 cm, na jednom obraze monogram vpravo dole, novodobě rámováno

zobrazeno: 1495x

Vyvolávací cena: