Čas na serveru 09:11:06

Lesní potok

Id: 69304

Lesní potok

  •  / Lesní potok /   Autor neurčen

olej/překližka, rozměr, 33,5 x 41,5 cm, signováno vpravo dole, s popisem a věnováním, značně poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 1399x

Vyvolávací cena:
500