Čas na serveru 12:35:39

Pařížanka

Id: 53406

Pařížanka

  •  / Pařížanka /   Autor neurčen
  •  / Pařížanka /   Autor neurčen
  •  / Pařížanka /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v dobrém stavu

zobrazeno: 1851x

Vyvolávací cena:
900

2 600