Čas na serveru 15:28:58

Penelopea

Id: 106132

Penelopea

  •  / Penelopea /   Autor neurčen
  •  / Penelopea /   Autor neurčen
  •  / Penelopea /   Autor neurčen
  •  / Penelopea /   Autor neurčen

litografie/papír, velikost listu 46 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno 68, vlevo dole 10/20, popis, zaskleno, rámováno, PO

zobrazeno: 1067x

Vyvolávací cena:
500

600