Čas na serveru 11:54:15

Portrét následníka trůnu

Id: 438908

Portrét následníka trůnu

  •  / Portrét následníka trůnu /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 35,5 x 23,5 cm, neznačeno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 632x

Vyvolávací cena:

23 000