Čas na serveru 13:40:38

Vlčí máky

Id: 37210

Vlčí máky

  •  / Vlčí máky /   Autor neurčen
  •  / Vlčí máky /   Autor neurčen
  •  / Vlčí máky /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 51 x 69 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1546x

Vyvolávací cena:
900

2 799