Rozchod
Id: 473501
lept/papír, rozměr ve výřezu 33 x 22 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 566x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
9 500 Kč
2024,05-1,13,19,32,00
minimální příhoz 500 Kč