Čas na serveru 00:19:32

Adolf Chwala
Krajina s jezírkem

Id: 367001

Krajina s jezírkem

  •  / Krajina s jezírkem / Adolf Chwala

olej/plátno, rozměr 50 x 81,5 cm, značeno vpravo dole, datováno, v minulosti rentoilováno, dekorativně rámováno, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Šárky Leubnerové

zobrazeno: 2999x

Vyvolávací cena:
12 000

200 000