Čas na serveru 15:16:43

Adolf Körber
Klášter nad řekou

Id: 371806

Klášter nad řekou

  •  / Klášter nad řekou / Adolf Körber

olej/plátno, rozměr 51 x 40 cm, značeno vlevo dole, obraz značně poškozen, oděrky na rámu

zobrazeno: 850x

Vyvolávací cena: