Čas na serveru 08:21:27

Albín Brunovský
Chvála zamotaných snov

Id: 447703

Chvála zamotaných snov

  •  / Chvála zamotaných snov / Albín Brunovský

lept/mezzotinta/suchá jehla/ papír, rozměr ve výřezu 44 x 31 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, soutisk grafického listu s marginálním barevným rámem, publikováno v monografii autora Albín Brunovský - Kompletné grafické dielo 1960 - 1997 pod č. 518

zobrazeno: 758x

Vyvolávací cena:

25 000