Čas na serveru 06:40:18

Albín Brunovský
Konvolut dvou ex libris

Id: 461002

Konvolut dvou ex libris

  •  / Konvolut dvou ex libris / Albín Brunovský

Dcery pana Pointiera pózují u fotografa: barevná křídová litografie/papír, rozměr listu 25 x 17,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo, uvedeno v monografii Albín Brunovský - Kompletní grafické dílo pod č. 388, Rozhřešení: barevná křídová litografie/papír, rozměr listu 25 x 18 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo, uvedeno v monografii Albín Brunovský - Kompletní grafické dílo pod č. 385,

zobrazeno: 1188x

Vyvolávací cena: