Čas na serveru 06:31:25

Albín Brunovský
Konvolut dvou ex libris - Nedočkavé jaro, Zuzany z Lábského jezera

Id: 461001

  •  / Konvolut dvou ex libris - Nedočkavé jaro, Zuzany z Lábského jezera / Albín Brunovský

Nedočkavé jaro: lept/papír, rozměr listu 19 x 13 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo, uvedeno v monografii Albín Brunovský - Kompletní grafické dílo pod č. 462, Zuzany z Lábského jezera: barevná křídová litografie/papír, rozměr listu 24,5 x 17 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo, uvedeno v monografii Albín Brunovský - Kompletní grafické dílo pod č. 422

zobrazeno: 2300x

Vyvolávací cena:

3 700