Čas na serveru 07:36:02

Albín Brunovský
Ovidius, Příběhy Orfeovy

Id: 452106

Ovidius, Příběhy Orfeovy

  •  / Ovidius, Příběhy Orfeovy / Albín Brunovský

barevný lept/suchá jehla/mezzotinta/ruční papír, rozměr listu 30 x 21 cm , značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, publikováno v autorově monografii Albín Brunovský - Kompletné grafické dielo 1960 - 1997 pod č. 469

zobrazeno: 927x

Vyvolávací cena:

13 000