Čas na serveru 02:22:18

Albín Brunovský
Píseň písní II

Id: 445201

Píseň písní II

  •  / Píseň písní II / Albín Brunovský

lept/mezzotinta/suchá jehla/ruční papír, rozměr listu 33 x 25 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, publikováno v autorově monografii Albín Brunovský - Kompletné grafické dielo 1960 - 1997 pod č. 556

zobrazeno: 1699x

Vyvolávací cena:

9 000