Alfons Mucha
Polibek jara
Id: 486001
litografie/papír, rozměr ve výřezu 57,5 x 39 cm, značeno a datováno vlevo dole v tisku, značeno vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3214x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
8 000 Kč
2024,05-1,14,21,13,00
minimální příhoz 500 Kč