Čas na serveru 08:19:10

Alois Schneiderka
Luční kvítí

Id: 444205

Luční kvítí

  •  / Luční kvítí / Alois Schneiderka

olej/karton, rozměr 60 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 3099x

Vyvolávací cena:

32 000