Čas na serveru 06:04:02

Alois Schneiderka
Podzim

Id: 113003

Podzim

  •  / Podzim / Alois Schneiderka

pastel/papír, rozměr 33 x 54 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 2277x

Vyvolávací cena:

15 000