Čas na serveru 20:29:23

Antonín Brunner
Bretaňský tanec

Id: 439201

Bretaňský tanec

  •  / Bretaňský tanec / Antonín Brunner

olej/karton, rozměr 24 x 33 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rozeschlém rámu, v levém horním rohu poškozená malba (viz foto)

zobrazeno: 264x

Vyvolávací cena:

3 400