Čas na serveru 11:46:33

Antonín Hudeček
Okořský podzim

Id: 405301

Okořský podzim

  •  / Okořský podzim / Antonín Hudeček

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 25 x 31 cm, značeno vlevo dole, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1295x

Vyvolávací cena:

30 100