Čas na serveru 10:57:25

Antonín Hudeček
Říčka Bělá

Id: 401807

Říčka Bělá

  •  / Říčka Bělá / Antonín Hudeček

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1783x

Vyvolávací cena:

10 000