Čas na serveru 09:10:47

Antonín Mánes
Poutník

Id: 449002

Poutník

  •  / Poutník / Antonín Mánes
  •  / Poutník / Antonín Mánes

olej/dřevěná deska, rozměr 14 x 22 cm, neznačeno, rámováno, poškozený rám, jedná se o skicu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1438x

Vyvolávací cena:

35 500

Příhozy: 50