Čas na serveru 01:39:56

Antonín Pelc
Válečná karikatura

Id: 65119

Válečná karikatura

  •  / Válečná karikatura / Antonín Pelc

tuš/papír, rozměr ve výřezu 22 x 13,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1886x

Vyvolávací cena:
500

600