Čas na serveru 07:31:36

Antonín Pelc
Vstávej

Id: 65117

Vstávej

  •  / Vstávej / Antonín Pelc
  •  / Vstávej / Antonín Pelc
  •  / Vstávej / Antonín Pelc

tuš/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 27,5 cm, značeno vpravo nahoře, monogram vpravo dole, datováno 30, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2218x

Vyvolávací cena:
500

1 600