Čas na serveru 07:48:59

Antonín Procházka
Matka s dítětem

Id: 2017

Matka s dítětem

  •  / Matka s dítětem / Antonín Procházka

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 47 x 27 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce zvlněný papír, původní stav

zobrazeno: 2676x

Vyvolávací cena:
8 000

8 000

14.4.2015, 21:21:00

14.4.2015 21:17 8 000 Kč