Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.
NápovědaBedřich Feigl
U vody
Id: 437703
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 49 x 39 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, na několika místech zvlněný papír, vpravo nahoře přeložený
zobrazeno: 17x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
2024,05-1,14,20,45,00
( 14.5.2024, 20:45:00 )
minimální příhoz 100 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Zatím nebylo přihazováno. |