Čas na serveru 10:37:48

Bedřich Wachsmann
Koupání

Id: 459004

Koupání

  •  / Koupání / Bedřich Wachsmann

olej/plátno, rozměr 76 x 64 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 726x

Vyvolávací cena:

4 100