Bedřich Wachsmann ml.
Zeleninové zátiší
Id: 501601
olej/plátno, rozměr 77 x 120 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 61x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
2024,05-1,14,20,02,00
( 14.5.2024, 20:02:00 )
minimální příhoz 500 Kč
17.4.2024 | 20:06 | 5 500 Kč |