Čas na serveru 00:13:56

Bedřich Wachsmann ml.
Zeleninové zátiší

Id: 501601

Zeleninové zátiší

  •  / Zeleninové zátiší / Bedřich Wachsmann ml.

olej/plátno, rozměr 77 x 120 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 61x

Vyvolávací cena:

2024,05-1,14,20,02,00
( 14.5.2024, 20:02:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu

17.4.2024 20:06 5 500 Kč