Blanka Matragi
Žena
Id: 490105
uhel/papír, rozměr ve výřezu 67 x 37 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, v horní části papír zašpiněný a mírně natržený
zobrazeno: 348x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 100 Kč
2024,05-1,13,19,49,00
minimální příhoz 100 Kč