Čas na serveru 20:27:41

Bohumír Dvorský
Kytice

Id: 470202

Kytice

  •  / Kytice / Bohumír Dvorský
  •  / Kytice / Bohumír Dvorský
  •  / Kytice / Bohumír Dvorský

olej/sololit, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 476x

Vyvolávací cena:

10 500