Bohumír Matal
Postavy
Id: 502008
tuš/papír, rozměr ve výřezu 23 x 17 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 293x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 600 Kč
2024,05-1,13,19,41,00
minimální příhoz 100 Kč