Čas na serveru 19:37:18

Bohuslav Dvořák
Podzimní krajina

Id: 458104

Podzimní krajina

  •  / Podzimní krajina / Bohuslav Dvořák

olej/karton, rozměr 25 x 32,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1539x

Vyvolávací cena:

15 000