Čas na serveru 11:47:34

Čeněk Pražák
Vrstvy

Id: 362001

Vrstvy

  •  / Vrstvy / Čeněk Pražák
  •  / Vrstvy / Čeněk Pražák
  •  / Vrstvy / Čeněk Pražák

vrstvená malba/plátno, rozměr 92 x 73 cm, značeno vpravo dole, původní olištování

zobrazeno: 588x

Vyvolávací cena:

69 000