Čas na serveru 19:28:25

Charlotte Piepenhagen
Lesní bystřina

Id: 125701

Lesní bystřina

  •  / Lesní bystřina / Charlotte Piepenhagen

olej/karton, rozměr 20 x 28 cm, nesignováno, dekorativně adjustováno, restaurováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

zobrazeno: 2461x

Vyvolávací cena:

28 000