Čas na serveru 03:52:06

Egon Schiele
Postava

Id: 175603

Postava

  •  / Postava / Egon Schiele
  •  / Postava / Egon Schiele
  •  / Postava / Egon Schiele
  •  / Postava / Egon Schiele

kamenotisk/papír, rozměr tisku 23 x 13 cm, autorsky signováno vpravo dole, značený papír, list v ploše zašpiněn vzhledem ke stáří, paspartováno, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka

zobrazeno: 7659x

Vyvolávací cena:

105 000

Příhozy: 84