Čas na serveru 01:21:52

Emil Artur Pitterman - Longen
Na poli

Id: 135021

Na poli

  •  / Na poli / Emil Artur Pitterman - Longen

olej/plátno, rozměr 55 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno 1933, dekorativně adjustováno, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2320x

Vyvolávací cena:
6 000

42 000

Příhozy: 50