Čas na serveru 14:48:47

Emil Filla
Kubistický akt

Id: 462807

Kubistický akt

  •  / Kubistický akt / Emil Filla

bronzová plastika na mramorovém podstavci, výška s podstavcem 79 cm, rozměr bez podstavce 72 x 12 x 13,5 cm, pozdější odlitek, značeno a datováno ve spodní části, na zadní straně značeno litcem

zobrazeno: 1983x

Vyvolávací cena:
12 000

180 000

Příhozy: 58